Skeleton - en to pl_PL translation catalogue (378 entries)

en: Select a country...
pl_PL: Wybierz kraj...

en: Select a region...
pl_PL: Wybierz województwo.

en: Select a city...
pl_PL: Wybierz miasto...

en: No results
pl_PL: Brak wyników

en: You have sucessfully added this listing to your watchlist
pl_PL: Dodano do listy obserwowanych

en: You have sucessfully subscribed to the alert
pl_PL: Zapisałeś się do powiadomień

en: Invalid email address
pl_PL: Niewłaściwy adres e-mail

en: There was a problem with the alert
pl_PL: Wystąpił błąd przy zapisie do powiadomień

en: Sorry, the page you're looking for doesn't exist
pl_PL: Przykro nam, ale nie można znaleźć strony, której szukasz

en: Let us help you, we have got a few tips for you to find it.
pl_PL: Pozwól pomóc, mamy kilka wskazówek na znalezienie tego, czego szukasz.

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: <strong>Look</strong> for it in the most popular categories.
pl_PL: <strong>Szukaj</strong> w najpopularniejszych kategoriach.

en: Variant
pl_PL: Wariant

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Those various design options will allow you to enable or disable effects and tweak the theme the way you like it.
pl_PL: Opcje wyglądu pozwolą ci włączyć lub wyłączyć efekty oraz dostosować temat do twoich potrzeb.

en: Content boxed
pl_PL: Zawartość pudełkowa

en: Wrap the whole site inside a fixed width container.
pl_PL: Zawiń stronę do kontenera o stałej szerokości.

en: Large navbar
pl_PL: Wielki pasek nawigacyjny

en: Use a large navbar for the main navigation menu
pl_PL: Użyj wielkiego paska nawigacyjnego jako głównego panelu menu

en: Masonry
pl_PL: Kafelki

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Subscribe now
pl_PL: Zapisz się

en: Something went wrong while installing theme settings
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalowania tematu

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: This field is required
pl_PL: Pole obowiązkowe

en: Your name
pl_PL: Twoje imię

en: The input is not a valid email address
pl_PL: Błędny adres e-mail

en: Your email
pl_PL: Twój e-mail

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Attachment
pl_PL: Załączniki

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Choose a file
pl_PL: Wybierz plik

en: Select a category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select subcategory
pl_PL: Wybierz podkategorię

en: The title is too short
pl_PL: Tytuł jest zbyt krótki

en: The title is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Tytuł jest zbyt długi (więcej niż {0} znaków)

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: The description is too short
pl_PL: Opis jest zbyt krótki

en: The description is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Opis jest zbyt długi (więcej niż {0} znaków)

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description in %s
pl_PL: Opis w %s

en: %s Previous
pl_PL: %s poprzedni

en: Next %s
pl_PL: Następna %s

en: Expired
pl_PL: Wygasłe

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Blocked
pl_PL: Zablokowany

en: All categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: Publish a listing
pl_PL: Publikuj ogłoszenie

en: Edit your listing
pl_PL: Edytuj Twoje ogłoszenie

en: Send to a friend
pl_PL: Wyślij znajomemu

en: Contact publisher
pl_PL: Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

en: Search results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Search results: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania: %s

en: Dashboard
pl_PL: Panel użytkownika

en: %s's profile
pl_PL: Profil %s

en: Account
pl_PL: Konto

en: Listings
pl_PL: Ogłoszenia

en: Alerts
pl_PL: Powiadomienia

en: Update account
pl_PL: Aktualizuj konto

en: Change email
pl_PL: Zmień e-mail

en: Change username
pl_PL: Zmień nazwę użytkownika

en: Change password
pl_PL: Zmień hasło

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Recover password
pl_PL: Odzyskaj hasło

en: Create a new account
pl_PL: Stwórz nowe konto

en: Add a profile picture
pl_PL: Dodaj zdjęcie profilowe

en: Choose a username
pl_PL: Wybierz nazwę użytkownika

en: Add a description for your profile
pl_PL: Dodaj opis do twojego profilu

en: Add your phone number
pl_PL: Dodaj numer telefonu

en: Add your country
pl_PL: Dodaj kraj

en: Add your region
pl_PL: Dodaj region

en: Add your city
pl_PL: Dodaj miasto

en: Add your address
pl_PL: Dodaj adres

en: %s in
pl_PL: %s w

en: %s listing
pl_PL: Ogłoszenia %s

en: %s listings
pl_PL: %s ogłoszeń

en: of %s
pl_PL: z %s

en: General Information
pl_PL: Informacje ogólne

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Price
pl_PL: Cena

en: The price must be a valid number
pl_PL: Cena musi być poprawną liczbą

en: Listing Location
pl_PL: Pochodzenie oferty

en: Zip
pl_PL: Kod pocztowy

en: The city area name is too short
pl_PL: Nazwa dzielnicy jest zbyt krótka

en: The city area name is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Nazwa dzielnicy jest zbyt długa (więcej niż {0} znaków)

en: City Area
pl_PL: Dzielnica

en: The address is too short
pl_PL: Adres jest zbyt krótki

en: The address is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Adres jest zbyt długi

en: Address
pl_PL: Adres

en: Seller's information
pl_PL: Informacje o sprzedawcy

en: Your name is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Twoje imie jest zbyt długie

en: Name
pl_PL: Imię

en: Show e-mail on the listing page
pl_PL: Zobacz e-mail na stronie ogłoszenia

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Publish
pl_PL: Publikuj

en: Premium listing
pl_PL: Promowanie

en: Images
pl_PL: Zdjęcia

en: Map
pl_PL: Lokalizacja

en: Mark as...
pl_PL: Zgłoś jako...

en: Misclassified
pl_PL: Błędnie zaklasyfikowane

en: Duplicated
pl_PL: Duplikat

en: Offensive
pl_PL: Obraźliwe

en: Related listings
pl_PL: Podobne ogłoszenia

en: Maintenance &raquo; %s
pl_PL: Tryb konserwacyjny &raquo; %s

en: We are sorry for any inconvenience. %s is undergoing maintenance.
pl_PL: Przepraszamy za niedogodności. %s jest w trybie konserwacyjnym.

en: %d listings
pl_PL: %d ogłoszeń

en: See more
pl_PL: Więcej

en: Edit item
pl_PL: Edytuj ogłoszenie

en: See all listings
pl_PL: Zobacz wszystkie ogłoszenia

en: No listings have been added yet
pl_PL: Nie dodano jeszcze żadnej oferty

en: Post a listing
pl_PL: Publikuj ogłoszenie

en: Last messages
pl_PL: Wiadomość

en: Inbox
pl_PL: Skrzynka odbiorcza

en: Profile filling rate
pl_PL: Wskaźnik wypełnienia profilu

en: Your profile is fully complete.
pl_PL: Twój profil jest kompletny.

en: Update my profile
pl_PL: Uaktualnij profil

en: More Informations
pl_PL: Więcej informacji

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: View all in %s
pl_PL: Zobacz wszystkie %s

en: See More
pl_PL: Więcej

en: Latest items
pl_PL: Najnowsze ogłoszenia

en: There aren't listings available at this moment
pl_PL: Brak dostępnych ogłoszeń

en: Learn more...
pl_PL: Dowiedz się więcej...

en: Advertiser contact
pl_PL: Skontaktuj się

en: Useful information
pl_PL: Ważna informacja

en: Some useful advices and warnings to avoid scams.
pl_PL: Klika przydatnych porad, aby obronić się przed oszustami.

en: Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
pl_PL: Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal

en: Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
pl_PL: Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności

en: Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
pl_PL: Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

en: This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"
pl_PL: Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

en: Unregistered user
pl_PL: Niezarejestrowany użytkownik

en: Show number
pl_PL: Pokaż numer

en: Member since
pl_PL: Użytkownik od

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Popular ads
pl_PL: Popularne ogłoszenia

en: Premium ads
pl_PL: Ogłoszenia premium

en: See all
pl_PL: Zobacz wszystkie ogłoszenia

en: Languages
pl_PL: Języki

en: Publish your ad for free
pl_PL: Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

en: Public Profile
pl_PL: Profil publiczny

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Register
pl_PL: Rejestracja

en: Choose a city
pl_PL: Wybierz miasto

en: City
pl_PL: Miasto

en: Choose a country
pl_PL: Wybierz kraj

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Your search
pl_PL: Twoje wyszukiwanie

en: listings with pictures
pl_PL: oferty ze zdjęciami

en: Show only
pl_PL: Pokazuj tylko

en: Choose a region
pl_PL: Wybierz region

en: Follow us
pl_PL: Śledź nas

en: Toggle navigation
pl_PL: Włącz nawigacje

en: No picture for this listing
pl_PL: Brak zdjęcia dla ogłoszenia

en: Add a comment
pl_PL: Dodaj komentarz

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)
pl_PL: Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

en: Your e-mail
pl_PL: Twój e-mail

en: Comment
pl_PL: Komentuj

en: Delete your comment
pl_PL: Usuń komentarz

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: By %s
pl_PL: Autor: %s

en: Login to post a comment
pl_PL: Zaloguj się, aby dodać komentarz

en: Contact user
pl_PL: Kontakt

en: The listing is expired. You can't contact the publisher.
pl_PL: Ogłoszenie już wygasło. Nie można skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

en: It's your own listing, you can't contact the publisher.
pl_PL: To Twoje ogłoszenie, nie można skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

en: You can't contact yourself.
pl_PL: Nie możesz skontaktować się z samym sobą.

en: You must log in or register a new account in order to contact the advertiser
pl_PL: Musisz się zalogować lub stworzyć nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

en: Or
pl_PL: Lub

en: Register for a free account
pl_PL: Stwórz bezpłatne konto

en: You already have contacted %s for this listing.
pl_PL: Już się skontaktowałeś z %s w sprawie tego ogłoszenia.

en: See thread
pl_PL: Zobacz wątek

en: Your e-mail address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Phone number
pl_PL: Numer telefonu

en: Delete my item
pl_PL: Usuń

en: Are you sure?
pl_PL: Jesteś pewien?

en: This action can not be undone. Are you sure you want to continue?
pl_PL: Ta akcja nie może być cofnięta. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Or drop files here to upload
pl_PL: Lub przeciągnij pliki tutaj aby wrzucić

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie wspiera przeciągania plików do wrzucenia

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the older days.
pl_PL: Użyj formy poniżej, aby wrzucić pliki jak za starych czasów.

en: File is too big ({{filesize}}MiB). Max filesize: {{maxFilesize}}MiB.
pl_PL: Plik jest za duży ({{filesize}}MiB). Maksymalny rozmiar: {{maxFilesize}}MiB.

en: You can't upload files of this type.
pl_PL: Nie możesz wrzucić plików tego typu.

en: Server responded with {{statusCode}} code.
pl_PL: Serwer odpowiedział kodem {{statusCode}}.

en: Cancel upload
pl_PL: Anuluj wysyłanie

en: Are you sure you want to cancel this upload?
pl_PL: Na pewno chcesz anulować wysyłanie?

en: Remove file
pl_PL: Usuń plik

en: Are you sure you want to remove this file?
pl_PL: Na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: You can not upload any more files.
pl_PL: Nie możesz wrzucić więcej plików.

en: Add image
pl_PL: Dodaj zdjęcie

en: or drop it here
pl_PL: lub przeciągnij je tutaj

en: Thumbnail
pl_PL: Miniaturka

en: Drag picture to choose your thumbnail
pl_PL: Przeciągnij zdjęcie, aby wybrać miniaturkę

en: Listing location
pl_PL: Miejsce ogłoszenia

en: View more of this listing
pl_PL: Zobacz więcej informacji o tym ogłoszeniu

en: Your email address
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Your friend's name
pl_PL: Imię przyjaciela

en: Your friend's e-mail address
pl_PL: Adres e-mail przyjaciela

en: %s at %s.
pl_PL: %s na %s.

en: <strong class="publish">Published date</strong>: %1$s
pl_PL: <strong class="publish">Data publikacji</strong>: %1$s

en: <strong class="update">Modified date:</strong> %1$s
pl_PL: <strong class="update">Data modyfikacji:</strong> %1$s

en: Location
pl_PL: Miejsce

en: Name: %s
pl_PL: Imię: %s

en: Phone: %s
pl_PL: Telefon: %s

en: The country name is too short
pl_PL: Nazwa kraju jest zbyt krótka

en: The country name is too long (more than {0} characters)
pl_PL: Nazwa kraju jest zbyt długa (więcej niż {0} znaków)

en: View my ad
pl_PL: Zobacz moje ogłoszenie

en: More
pl_PL: Więcej

en: Activate
pl_PL: Aktywny

en: Quick view
pl_PL: Szybki przegląd

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: Log in to add to watchlist
pl_PL: Zaloguj się, aby dodać do listy obserwowanych

en: Already in watchlist
pl_PL: Już w liście obserwowanych

en: Add to watchlist
pl_PL: Dodaj do listy obserwowanych

en: Cars
pl_PL: Samochody

en: Motorcycles
pl_PL: Motocykle

en: Trucks
pl_PL: Ciężarowe

en: Select a model
pl_PL: Wybierz model

en: Select a make
pl_PL: Marka

en: Dealer
pl_PL: Developer

en: Select a car type
pl_PL: Wybierz typ

en: Year from
pl_PL: Rok od

en: Countries
pl_PL: Kraje

en: Cities
pl_PL: Miasta

en: Search filters
pl_PL: Filtry wyszukiwarki

en: Refine search
pl_PL: Zawęź
     wyszukanie

en: Apply
pl_PL: Aplikuj

en: Current e-mail
pl_PL: Aktualny e-mail

en: New e-mail
pl_PL: Nowy e-mail

en: Current password
pl_PL: Aktualne hasło

en: The password must be more than {0} characters
pl_PL: Hasło musi mieć więcej niż {0} znaków

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: The password and its confirm are not the same
pl_PL: Hasła się nie zgadzają

en: Repeat new password
pl_PL: Powtórz hasło

en: Don't have a username or want to change? You're in the right place.
pl_PL: Nie masz nazwy użytkownika lub chcesz ją zmienić? Jesteś w dobrym miejscu.

en: My username
pl_PL: Użytkownik

en: Enter your new username...
pl_PL: Wprowadź nową nazwę...

en: This username is available
pl_PL: Użytkownik jest dostępny

en: This username is NOT available
pl_PL: Użytkownik NIE jest dostępny

en: Delete account
pl_PL: Usuń konto

en: Are you sure you want to delete your account?
pl_PL: Na pewno chcesz usunąć konto?

en: %s, in case you need any help.
pl_PL: %s, w razie gdybyś potrzebował pomocy.

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Please enter your email address or your username
pl_PL: Wprowadź adres email lub nazwę użytkownika

en: Email or username
pl_PL: Email lub nazwa użytkownika

en: Please enter your password
pl_PL: Wprowadź hasło

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Forgot password?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła?

en: Remember me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Log in
pl_PL: Zaloguj się

en: User
pl_PL: Osoba prywatna

en: Company
pl_PL: Developer

en: User type
pl_PL: Typ użytkownika

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: City area
pl_PL: Dzielnica

en: Website
pl_PL: Strona www

en: Cell phone
pl_PL: Telefon komórkowy

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Company name
pl_PL: Nazwa firmy

en: Company address
pl_PL: Adres firmy

en: Log in to your account
pl_PL: Zaloguj się na swoje konto

en: Repeat password
pl_PL: Powtórz hasło

en: Sign up
pl_PL: Zarejestruj się

en: My profile
pl_PL: Mój profil

en: Availability:
pl_PL: Dostępność:

en: until
pl_PL: do

en: %d day
pl_PL: %d dzień

en: %d days
pl_PL: %d dni

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: End
pl_PL: Koniec

en: During
pl_PL: Podczas

en: Select a duration
pl_PL: Wyberz czas trwania

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Current avatar
pl_PL: Aktualny avatar

en: Select avatar
pl_PL: Wybierz avatar

en: Log in with Facebook
pl_PL: Zaloguj się przez Facebook

en: Register with Facebook
pl_PL: Zarejestruj się przez Facebook

en: Write something...
pl_PL: Napisz coś...

en: Send message
pl_PL: Wyślij wiadomość

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Unread
pl_PL: Nieprzeczytane

en: Mark all as read
pl_PL: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Listing: %s
pl_PL: Ogłoszenia: %s

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Remove filter
pl_PL: Usuń filtr

en: Deleted listing
pl_PL: Usunięte ogłoszenia

en: Expired listing
pl_PL: Wygasłe ogłoszenia

en: Spam or blocked listing
pl_PL: Spam lub zablokowane ogłoszenia

en: Deactivated listing
pl_PL: Nieaktywne oferty

en: No item linked to this thread
pl_PL: Brak połączeń z tym wątkiem

en: See listing
pl_PL: Zobacz ogłoszenie

en: Archive
pl_PL: Archiwuj

en: Unarchive
pl_PL: Cofnij archiwizację

en: Restore
pl_PL: Odzyskaj

en: Mark as %s
pl_PL: Zaznacz jako %s

en: Unmark as %s
pl_PL: Odznacz jako %s

en: Mark as unread
pl_PL: Zaznacz jako nieprzeczytane

en: Block
pl_PL: Zablokuj

en: Unblock
pl_PL: Odblokuj

en: No unread messages for listing '%s' in %s, yet.
pl_PL: Jeszcze brak nieprzeczytanych wiadomości dla ogłoszenia '%s' w %s.

en: No unread messages in %s, yet.
pl_PL: Jeszcze brak nieprzeczytanych wiadomości w %s.

en: No messages for listing '%s' in %s, yet.
pl_PL: Jeszcze brak wiadomości dla ogłoszenia '%s' w %s.

en: No messages in %s, yet.
pl_PL: Jeszcze brak wiadomości w %s.

en: Try to contact somebody!
pl_PL: Spróbuj się z kimś skontaktować!

en: on
pl_PL: na

en: You blocked the user %s. He/She can't send you messages.
pl_PL: Zablokowałeś użytkownika %s. Nie może wysyłać do ciebie wiadomości.

en: Talking with
pl_PL: Rozmawiasz z

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Add attachment
pl_PL: Dodaj załącznik

en: Sending
pl_PL: Wysyłanie

en: Read
pl_PL: Przeczytaj

en: No more message to load
pl_PL: Brak wiadomości do załadowania

en: %d years
pl_PL: %d lat

en: From %s
pl_PL: Od %s

en: Registered since %s
pl_PL: Zarejestrowany od %s

en: Block user
pl_PL: Zablokuj użytkownika

en: Unblock user
pl_PL: Odblokuj użytkownika

en: Edit subject
pl_PL: Edytuj temat

en: Leave empty to remove the subject
pl_PL: Zostaw pusty, aby usunąć temat

en: Flag this thread
pl_PL: Oznacz ten wątek

en: It helps organize and you can see right away. You and the person you're talking to will see the flag.
pl_PL: Pomaga w organizacji oraz widoczności. Ty oraz osoba, z którą rozmawiasz, zobaczą oznaczenie.

en: Flag to
pl_PL: Oznaczenie dla

en: Deleted/expired listing
pl_PL: Usunięte/wygasłe ogłoszenia

en: Blocked/spam listing
pl_PL: Zablokowanie/spamowe ogłoszenia

en: No item linked to this thread.
pl_PL: Brak połączeń z tym wątkiem

en: All attachments
pl_PL: Wszystkie załączniki

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: No message
pl_PL: Brak wiadomości

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Personal
pl_PL: Prywatne

en: Professional
pl_PL: Firmowe

en: List
pl_PL: Lista

en: Grid
pl_PL: Kafelki

en: Sort by
pl_PL: Sortuj według

en: There are no results matching "%s"
pl_PL: Brak rezultatów spełniających kryteria "%s"

en: Pattern
pl_PL: Wzór

en: Price min
pl_PL: Cena minimalna

en: Price max
pl_PL: Cena maksymalna

en: With picture
pl_PL: Z zdjęciami

en: Higher price first
pl_PL: Od najwyższej ceny

en: Lower price first
pl_PL: Od najniższej ceny

en: Newly listed
pl_PL: Nowe ogłoszenia

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Type
pl_PL: Typ

en: Profesional
pl_PL: Profesjonalny

en: Unkown filters
pl_PL: Nieznane filtry

en: Alert
pl_PL: Powiadomienie

en: See search
pl_PL: Zobacz wyszukiwania

en: This action can't be undone. Are you sure you want to continue?
pl_PL: Ta akcja nie może być cofnięta. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: No results for this alert, yet
pl_PL: Jeszcze brak wyników dla tego powiadomienia.

en: You do not have any alerts yet
pl_PL: Jeszcze nie masz żadnych powiadomień

en: Try to add one!
pl_PL: Zapisz się do jakiejś grupy!

en: This is something really cool to sign up on this website!
pl_PL: Bycie użytkownikiem to świetna sprawa!

en: active
pl_PL: Aktywne

en: blocked
pl_PL: Zablokowane

en: premium
pl_PL: formowe

en: pending validate
pl_PL: Czekające na akceptację

en: expired
pl_PL: Wygasłe

en: Listings: %s
pl_PL: Ogłoszenia: %s

en: Show all listings
pl_PL: Zobacz wszystkie ogłoszenia

en: Show active
pl_PL: Pokaż aktywne

en: Show blocked
pl_PL: Pokaż zablokowane

en: Show premium
pl_PL: Pokaż firmowe

en: Show in moderation
pl_PL: Pokaż czekające na akceptację

en: Show expired
pl_PL: Pokaż wygasłe

en: No %s listing
pl_PL: Brak %s ogłoszeń

en: Where have you been? We have been missing you, a lot!
pl_PL: Gdzie się podziewałeś? Tęskiniliśmy za Tobą!

en: Latest listings
pl_PL: Najnowsze ogłoszenia

en: Oops! Give us your email and we'll send you an email to get your password back.
pl_PL: Ups! Podaj swój email, a wyślemy ci na niego twoje hasło.

en: Send me a new password
pl_PL: Wyślij mi nowe hasło
